Bilisim2

Bilişim

Uzun yıllardır satış ve dağıtım alanında faaliyet gösteren bir kurum olarak Gürpa A.Ş., deneyimlerini ve faaliyet gösterdiği alanlarda gözlemlediği farkındalığı bilişim sektörüne taşımayı hedeflemiştir. Özellikle satış ve dağıtım alanının oldukça dikkat ve özen gerektiren içeriği, yapılan çalışmaların sistemik ilerlemesi açısından otomasyon programlarına olan ihtiyaçları belirlemiştir. Farklı ürünlerin, farklı yerlere, eksiksiz, hasarsız ve söz verilen zamanda teslim edilmesi, satış ve dağıtımın en temel ilkeleridir. Ürünlerin ya da siparişlerin birbiriyle karıştırılmaması, çok iyi stok kontrolü yapılması, taşıma sırasında gerekli koşullar (soğuk zincir vb.) sağlanarak zarar görmelerinin engellenmesi sürecin bir sistem dahilinde ilerlemesini gerektirmektedir. Dağıtım sırasında yapılabilecek küçük bir hata, büyük mali sonuçlara, hatta müşteri kaybına sebep olabilir. Tüm bu bilgiler ve ihtiyaçlar ışığında şirket olarak kendi AR-GE ekibini kuran Gürpa A.Ş., satış ve dağıtım alanında yenilikçi bir anlayışla yazılım içerikleri üretmektedir.

Temeli 1998 senesinde atılan bilişim çalışmaları, 2010 yılı itibariyle AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen yazılımlarla tek bir merkezden yönetilmektedir. AR-GE çalışmaları sonucu Gürpa A.Ş. tarafından geliştiren yazılım, tüm distribütörlük faaliyetlerini; satış ve dağıtım yönetimi, stok yönetimi, ön muhasebe ve cari risk yönetimi uygulamaları dahil olmak üzere, uçtan uca kesintisiz gerçekleştirilmektedir. Oluşturulan yazılımın nitelikleri sayesinde firmanın kurumumuzun tüm distribütörlük faaliyetlerinde, yeni başlanılan firmalardaki adaptasyon süreçleri de dahil olmak üzere hızlı bir entegrasyon sağlanmaktadır.

Gürpa A.Ş bilişim alanında kendi tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdiği ve başarılarının devamlılığını sağlayan yenilikçi çözümleri, verimlilik ve yüksek performans hedefleyen benzer sektörlere de sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.