tarım2

Tarım

Tarımın ülke ekonomisinde önemini bilen şirket anlayışımız, ekonomik değeri yüksek bir mahsul olan ceviz başta olmak üzere, tarım ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Gürpa A.Ş.’nin Kırklareli Babaeski’de bulunan 175.000 m²’lik tarım arazisinde gerçekleştirilen tarım faaliyetlerinde, doğaya saygı bilinciyle hareket edilmekte, çevreye ve canlılara zarar vermemek için tüm önlemler özenle alınmaktadır. Kurumumuzun tarım faaliyetlerinde, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı sertifikalı fidanlar ve kaliteli tohumlar kullanılmaktadır. Tarım ürünlerimizin tamamı; teknolojiye uygun koşullarda ve gerekli tüm analizlerden geçirilerek yetiştirilmektedir. Şirketimizin doğa dostu üretim anlayışı, organik tarımı destekleyen, doğru reçetelerin uygulandığı, insan sağlığına ve tabiata zarar vermeyen etik ilkeler çerçevesinde belirlenmiştir.

Gürpa A.Ş.’nin üretim ilkeleri, tarımda en az su tüketimiyle en yüksek verimliliği hedeflemektedir. Firmamız ürünlerini yetiştirirken, akıllı damla sulama yönteminden yararlanmakta ve su kaynaklarının bilinçli tüketimi konusunda toplumsal sorumluluğunu özenle yerine getirmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.