Hakkımızda

40+ Yıllık Deneyim

Şirketimiz “Gürtekin Ticaret” ismiyle 1977 yılında kurularak, ilk yıllarında faaliyetlerini satış ve dağıtım alanlarında sürdürmüştür. 1997 yılında kurumsallaşma ve büyüme adımlarını atan firmamız, günümüzde “Gürpa Gürtekin Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi” ünvanıyla ulusal ve uluslararası pazarda yerini almıştır. Şirketimiz, satış ve dağıtım alanında başlayan faaliyetlerine, bilişim, tarım, ve lojistik çalışmalarını ekleyerek hizmet alanını genişletmiştir. Merkezi İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan firmamız, İstanbul Ümraniye, İzmir Bornova, İzmir Seferihisar, Edirne Keşan, Kırklareli Babaeski şubelerinde aktif faaliyet göstermektedir. Toplamda 35.000 m²’lik depolama alanı, kurumsal ofisler, 210 adet özmal araç filosu, 300 kişiyi aşkın deneyimli kadrosu ve büyüyen pazar payıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri güven ilişkisini ilke edinen Gürpa Gürtekin Pazarlama, etik değerler çerçevesinde sürdürdüğü yolculuğunda 40 seneyi aşkın bir deneyime ulaşmıştır. Şirketimizin distribütörlüğünü sürdürdüğü markalar arasında, Coca-Cola, Tuborg, Mey Diageo, Superfresh gibi önemli gıda ve içecek firmaları yer almaktadır.

Lojistik sektöründe Avrupa ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere uluslararası karayolu taşımacılığı gerçekleştiren kurumumuz, ülkemize döviz girmesine katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz tarımın ülke ekonomisindeki öneminin bilincinde yatırımlar hedefleyerek, ceviz gibi ekonomik değeri yüksek tarım ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleşmeye başlamıştır. Tüm faaliyet alanlarına teknolojik, çağdaş ve yenilikçi bakış açısıyla yaklaşan Gürpa, yürüttüğü AR-GE (araştırma – geliştirme) çalışmaları neticesinde ürettiği satış ve dağıtım otomasyon programıyla da bilişim hizmetleri vermektedir.

kurumsal-gurpa