COCA COLA
COCA COLA
HAKKINDA

Coca-Cola Şirketi olarak, 200’ü aşkın ülkede, 3.500’den fazla ürün çeşidimizle dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketiyiz. Merkezi Atlanta’da bulunan şirketimizin başkanlığını ve CEO’luğunu Muhtar Kent yürütüyor. Coca-Cola’nın beş coğrafi grubundan biri olan Avrasya ve Afrika Grubu’nun merkezinin Türkiye’de bulunmasından dolayı, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu, Hindistan yarımadası ve Afrika kıtasında bulunan 90 ülkedeki faaliyetlerimizi İstanbul’daki merkezimizden yönetiyoruz.

Coca-Cola başta olmak üzere, her biri 1 milyar dolar değerindeki Cola-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola zero, Vitamin Water, Powerade, Minute Maid, Simply ve Georgia Coffee markalarını da bünyemizde barındırıyoruz. Dünya çapında 139.600 çalışanımız ve 300’den fazla şişeleyici iş ortağımızla, 500’den fazla markayı tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Lideri olduğumuz gazlı içecekler, meyve suları, meyveli içecekler, hazır içimlik çay ve kahve kategorilerinde her gün yaklaşık 1.8 milyar bardak alkolsüz içeceği tüm dünyanın beğenisine sunuyoruz. 


Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede, sürdürülebilirliği sağlamak, çevreyi ve doğal kaynakları korumak için projeler gerçekleştiriyor, hizmet verdiğimiz ülkelerdeki ekonomik büyümeye katkı sağlayacak girişimlerde bulunuyoruz. 

http://www.cocacolaturkiye.com/hakkimizda/dunyada-coca-cola

ÜRÜNLER
Yasal Uyarı

Bu bölümü görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olmalısınız !
18 yaşından büyük müsünüz ?

Evet Hayır