KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sitesi (bundan böyle "Web Sitesi"olarak anılacaktır) Gürpa Gürtekin Paz. ve Tic. A.Ş' ne (bundan böyle Gürpa olarak anılacaktır) ait olup, Gürpa' nın bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım şartlarını dikkatle okuyunuz.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Gürpa, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Gürpa' nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Gürpa bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

BİLGİLENDİRME VE FERAGAT

Gürpa web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Gürpa tarafından garanti edilmemektedir.

Gürpa web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Gürpa'nın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

FİNANSAL BİLGİLER EK KULLANIM ŞARTLARI

Gürpa'ya ait 'Finansal Dökümanlar' alt sitesi ("Finans Web Sitesi") için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

Finans Web Sitesi'nde sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içerik hepsi birarada "İçerik" yalnızca bilgi amaçlıdır. Finans Web Sitesi'nde sunulan hiç bir içerik ticari amaç taşımamaktadır. Gürpa Finans Web Sitesi ile finansal danışmanlık hizmeti vermemektedir.

Kullanıcıların, web sitesinde yer alan herhangi bir içerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı Gürpa ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Gürpa hiç bir şekilde sorumlu değildir.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Gürpa web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

YETKİLİ MAHKEME

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Bu yayın, Gürpa' nın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. © 2012 Gürpa Gürtekin Paz. ve Tic. A.Ş